Lokalizacja hostelu GBL Revolution

Hostel GBL Revolution znajduje się bardzo blisko Rynku Głównego - zaledwie 450m od Starego Miasta i okalających go Plant.

Słynne krakowskie Planty to miejsce odpoczynku mieszkańców, jak i przyjezdnych. Otaczają Stare Miasto tworząc pierścień zieleni w samym centrum. Znajdziecie tutaj wiele pomników, fontann i miejsc, gdzie krakowski podróżnik będzie mógł w spokoju odpocząć. Stąd łatwo dojdziecie na Dworzec Główny, jak i do najważniejszych zabytków Krakowa. Jeśli macie ochotę na wieczorny spacer połączony z nutką szaleństwa w jednym z klubów na ulicy Szewskiej, GBL Revolution jest świetną bazą wypadową, a jego odległość od centrum zapewnia szybki i bezpieczny powrót.

Zarezerwuj Tanie Noclegi już teraz!

>>Kliknij, aby sprawdzić dostępność i ceny<<

 

Nasz system pozwoli w kilka chwil zarezerwować tani nocleg w naszym hostelu w Krakowie. Zaraz po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo email z potwierdzeniem i gwarancją udanego pobytu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - nasz personel chętnie udzieli wszelkich informacji potrzebnych do zorganizowania niezapomnianego pobytu w Krakowie.

Lang switcher