Lokalizacja GBL Pub & Garden hostel

Hostel Good Bye Lenin Pub & Garden znajduje się zaledwie 5 minut od centrum Kazimierza, gdzie będziecie mogli zwiedzać maleńkie uliczki i piękne synagogi, zaszyć się w jednej z dziesiątek wyjątkowych kawiarni i zaspokoić głód lokalnym przysmakiem, czyli zapiekanką - koniecznie z Placu Nowego! 

Nie zapomnij o chrześcijańskiej części dzielnicy, gdzie możesz podziwiać wspaniały Kościół na Skałce i monumentalny kościół św. Katarzyny. A jeśli szukasz możliwości odpoczynku, rozkoszuj się zielenią nadwiślańskich bulwarów, gdzie na pewno nie będziesz się nudzić!

Stare Miasto też nie jest daleko! Hostel znajduje się niespełna piętnaście minut drogi piechotą od Rynku Głównego, gdzie zobaczycie najważniejsze zabytki i zwiedzicie niezwykle ciekawe muzea. 

Nie macie pomysłu, jak spędzić wolny czas? Nasi recepcjoniści chętnie pomogą zaplanować pobyt, podpowiedzą, gdzie warto skierować swoje kroki najpierw, a gdzie można poskakać w rytm dobrej muzyki.

Zarezerwuj Swój Nocleg już teraz!

>>Kliknij, aby sprawdzić dostępność i ceny<<

 

Nasz system pozwoli w kilka chwil zarezerwować nocleg w naszym wyjątkowym hostelu w Krakowie. Zaraz po dokonaniu rezerwacji otrzymacie email z potwierdzeniem i gwarancją udanego pobytu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Lang switcher