O hostelu GBL Revolution

Hostel GBL Revolution oferuje zakwaterowanie w samym sercu Krakowa po przystępnej cenie. Hostel znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Starego Miasta i wielu ważnych atrakcji.

Będziecie mieć okazję cieszyć się pobytem w czystych, przestronnych i komfortowych pokojach. Z pewnością poczujecie się jak w domu! Bądźcie gotowi na odkrywanie Krakowa z nami - dzięki doświadczeniu w branży hostelowej cały czas się rozwijamy i dbamy o zaspokajanie potrzeb naszych Gości. Dołącz do nich!

Hostel oferuje pokoje dwu-, cztero-, sześciosobowe i większe. Potrzebujesz prywatności? Wybierz jeden z naszych pokoi dwuosobowych z prywatną łazienką. Chcesz poznawać nowych ludzi? Zarezerwuj łóżko w wieloosobowym dormitorium z prywatną łazienką. Wśrod naszych pokoi znajduje się również żeńskie dormitorium. Mieszkaj komfortowo jak w hotelu i baw się dobrze w atmosferze hostelowej!

Potrzebujesz wskazówek dotyczących zwiedzania miasta? Nasi recepcjoniści są gotowi do pomocy i bardzo chętnie podzielą się swoją wiedzą dotyczącą miejsc wartych odwiedzenia - w końcu nie samymi zabytkami żyje człowiek ;) 

Wybierz komfortowe i schludne zakwaterowanie w Krakowie - niech Twój pobyt będzie niezapomniany!

 

Zarezerwuj Tanie Noclegi już teraz!

>>Kliknij, aby sprawdzić dostępność i ceny<<

 

Nasz system pozwoli w kilka chwil zarezerwować tani nocleg w naszym hostelu w Krakowie. Zaraz po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo email z potwierdzeniem i gwarancją udanego pobytu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - nasz personel chętnie udzieli wszelkich informacji potrzebnych do zorganizowania niezapomnianego pobytu w Krakowie.

Lang switcher