O hostelu GBL Pub & Garden

Goodbye Lenin Hostel - to nie ciche lokum z czternastoosobowymi pokojami. To nie hotel, w którym główną atrakcją jest pościel prosto spod żelazka. To miejsce ma zupełnie inne przeznaczenie...

To miejsce, w którym wszyscy mieszkańcy tworzą niepowtarzalną atmosferę przygody - świetnej zabawy, długich wieczorów spędzonych na rozmowach mniej lub bardziej poważnych, a nawet przyjaźni. To miejsce dla ludzi traktujących poznawanie ludzi jako nieodzowną część podróży. Cóż, przynajmniej tego nauczyło nas nasze doświadczenie - dlatego chcemy zaprosić cię w nasze skromne progi, byś mógł przeżyć niepowtarzalną przygodę!

Goodbye Lenin Hostel - enklawa na Kazimierzu, bliskość do serca Krakowa dają lokalizację idealną, która nie raz cię zaskoczy. Zrealaksuj się w naszym ogrodzie wieczorem, rano ciesz się śniadaniem pod chmurką, a noc spędź na szaleństwach w naszym pubie tętniącym życiem.

Goodbye Lenin Hostel - to miejsce zaprojektowane tak, by pokazać absurdy minionej epoki PRL-u, ale przez "kolorowe, pozytywne okulary". U nas przeniesiesz się do czasów, kiedy po pralkę stało się w kolejce, a w sklepach królowały niepodzielnie panie Nie-Ma. Dla niektórych z was będzie do powrót do przeszłości, dla innych okazja do podpatrzenia PRL-u z bliska (i przy okazji spróbowania swoich sił w wykręceniu numeru na telefonie z epoki).

Goodbye Lenin Hostel- został przystosowany do standardów hostelowych obowiązujących na całym świecie. Możesz więc korzystać z darmowej pościeli, bezprzewodowego internetu, pralni i czystych łazienek, żeby wymienić tylko kilka z udogodnień. 

Esencją Good Bye Lenin Hostel są oczywiście pokoje, gdzie będziesz miał okazję zintegrować się z nowymi towarzyszami podróży, zatem pozwól się ponieść chwili i spędź wyjątkowy czas w Krakowie!

 

 

 

Zarezerwuj Swój Nocleg już teraz!

>>Kliknij, aby sprawdzić dostępność i ceny<<

 

Nasz system pozwoli w kilka chwil zarezerwować nocleg w naszym wyjątkowym hostelu w Krakowie. Zaraz po dokonaniu rezerwacji otrzymacie email z potwierdzeniem i gwarancją udanego pobytu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Lang switcher