Mapa i dojazd do GBL Revolution Hostel

Hostel Good Bye Lenin - Revolution znajduje się zaledwie 450 metrów od zabytkowego Starego Miasta otoczonego Plantami, które są ulubionym miejscem spotkań mieszkańców.

Jak dotrzeć do Hostelu z Dworca Głównego?

Pieszo (15-20 minut idąc przez Rynek Główny):

Po opuszczeniu gmachu Dworca Głównego po prawej stronie zobaczysz centrum handlowe (Galeria Krakowska). Idź w stronę skrzyżowania ulic Basztowej, Lubicz i Westerplatte, budynek Glaerii powinien być teraz za tobą. Naprzeciwko, lekko z lewej strony zobaczysz przejście podziemne. Przejdź przez nie i skieruj się w stronę ulicy Basztowej. Idź prosto przez piętnaście minut (Basztowa przejdzie po chwili w ulicę Dunajewskiego). Wkrótce dotrzesz do Teatru Bagatela - tutaj skręć w prawo, w ulicę Karmelicką. Po dwustu metrach skręć w lewo, w ulicę Rajską i idź prosto przez kolejne 300 metrów. Już jesteś na ulicy Dolnych Młynów - teraz tylko skręć w lewo i w budynku z numerem 9 znajdziesz Good Bye Lenin Revolution.

Autobusem lub tramwajem: 

Bilet normalny kosztuje 2,80 zł; ulgowy 1,40 zł.

Tramwaj:

2 – kierunek: Salwator

4 – kierunek: Bronowice Małe

14 – kierunek: Bronowice

20 – kierunek: Cichy Kącik

24 – kierunek: Bronowice

Wysiądź na przystanku Teatr Bagatela.

Teraz skręć w ulicę Karmelicką, po 200m skręć w lewo, w ulicę Rajską. Idź prosto przez 300m, wtedy dotrzesz na ulicę Dolnych Młynów. Hostel mieści się w budynku numer 9, zaraz po lewej stronie.

 

Jak dojechać do hostelu z lotniska?

Autobusem:

Na przystanku przed terminalem T1 wsiądź do autobusu number 292 (cena biletu: 4 zł) i pojedź aż do ostatniego przystanku Dworzec Główny Wschód. Przejdź przez tunel po twojej prawej stronie, prowadzący pod stacją PKP do Galerii Krakowskiej. Gdy już będziesz w Galerii, skręć w lewo i przejdź do wyjścia przy skrzyżowaniu ulic Basztowej i Westerplatte, a potem kontynuuj jak wg wskazówek powyżej.

Odbiór z lotniska

W odpowiedzi na potrzeby naszych gości, oferujemy teraz usługę odbioru z lotnika. Nasz kierowca odbierze cię z lotniska i bezpiecznie przywiezie prosto do hostelu - wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze. Wystarczy, że poinformujesz nas o chęci skorzystania z usługi minimum 24 godziny przed przyjazdem. Koszt transportu z lotniska to 85zł dla grupy do 4 osób lub 100zł dla grupy 5-8 osób.

Sprawdź miejsca w pobliżu

 

Zarezerwuj Tanie Noclegi już teraz!

>>Kliknij, aby sprawdzić dostępność i ceny<<

 

Nasz system pozwoli w kilka chwil zarezerwować tani nocleg w naszym hostelu w Krakowie. Zaraz po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo email z potwierdzeniem i gwarancją udanego pobytu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - nasz personel chętnie udzieli wszelkich informacji potrzebnych do zorganizowania niezapomnianego pobytu w Krakowie.

Lang switcher