Mapa i Dojazd do GBL Pub & Garden Hostel

Good Bye Lenin - Pub & Garden Hostel zlokalizowany jest przy pięknej krakowskiej dzielnicy Kazimierz, w pobliżu dworca PKP/PKS i Starego Miasta.

Jak dotrzeć do hostelu z Dworca Głównego?

Pieszo (około 20 minut):

Po wyjściu z budynku dworca, po prawej stronie zobaczysz Galerię Krakowską. Skieruj się w stronę skrzyżowania ul. Basztowej, Lubicz i Westerplatte. Przed sobą zobaczysz budynek poczty, a tuż za nim przejście podziemne. W przejściu skręć w lewo, zgodnie ze znakiem "ul. Westerplatte" - wyjdziesz tuż przy przystanku tramwajowym. Idź w dół ulicą, po niespełna 10 minutach dojdziesz do Poczty Głównej i skrzyżowania z ulicą Starowiślną (ulica z torowiskiem tramwajowym). Skręć w ulicę Starowiślną i idź prosto jakieś 10-15 minut. Po drodze przejdziesz przez skrzyżowanie z ulicą Dietla. Jakieś 100m za tym skrzyżowaniem, na rogu ul. Starowiślnej i Berka Joselewicza zobaczysz czerwony szyld naszego hostelu. Skręć w uliczkę z szyldem. Po lewej stronie znajduje się Biedronka, a po prawej żółty szlaban. Wejdź w podwórze za nim i idź do końca małej uliczki - przed sobą zobaczysz hostel wraz z ogródkiem. Brawo, dotarłeś na miejsce!

Tramwajem:

Bilet normalny kosztuje 2,80 PLN (20-minutowy)

Z przystanku Dworzec Głowny możesz jechać

3 – kierunek: Bieżanów Nowy

19 – kierunek: Łagiewniki

24 – kierunek: Kurdwanów

Musisz wysiąść na 5. przystanku "Miodowa". Idź w przeciwnym kierunku do jazdy tramwaju - po przeciwnej stronie ulicy zobaczysz szyld naszego hostelu, to ulica Berka Joselewicza. Przejdź na drugą stronę, skręć w prawo we wspomnianą ulicę. Po lewej stronie znajduje się Biedronka, a po prawej żółty szlaban. Wejdź w podwórze za nim i idź do końca - przed sobą zobaczysz hostel wraz z ogródkiem. Brawo, dotarłeś na miejsce!

 

Jak dojechać do hostelu z lotniska?

Autobusem:

Na przystanku przed terminalem T1 wsiądź do autobusu number 292 (cena biletu: 4 zł) i pojedź aż do ostatniego przystanku Dworzec Główny Wschód. Przejdź przez tunel po twojej prawej stronie, prowadzący pod stacją PKP do Galerii Krakowskiej. Gdy już będziesz w Galerii, skręć w lewo i przejdź do wyjścia przy skrzyżowaniu ulic Basztowej i Westerplatte, a potem kontynuuj jak wg wskazówek powyżej.

Odbiór z lotniska

W odpowiedzi na potrzeby naszych gości, oferujemy teraz usługę odbioru z lotnika. Nasz kierowca odbierze cię z lotniska i bezpiecznie przywiezie prosto do hostelu - wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze. Wystarczy, że poinformujesz nas o chęci skorzystania z usługi minimum 24 godziny przed przyjazdem. Koszt transportu z lotniska to 85zł dla grupy do 4 osób lub 100zł dla grupy 5-8 osób.

Sprawdź miejsca w pobliżu

 

Zarezerwuj Swój Nocleg już teraz!

>>Kliknij, aby sprawdzić dostępność i ceny<<

 

Nasz system pozwoli w kilka chwil zarezerwować nocleg w naszym wyjątkowym hostelu w Krakowie. Zaraz po dokonaniu rezerwacji otrzymacie email z potwierdzeniem i gwarancją udanego pobytu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Lang switcher